Svatba je jeden z nedůležitějších dní v našem životě, který si každý z nás minimálně jednou v mysli představí – nevěsta šaty jako princezna, ženich nádherný oblek, velký dort, nádherná květinová výzdoba… 

Aby Vaše představy přešly v realitu, je velice důležité si na Váš den ,,D’‘ zajistit dodavatele. Ač bude vše pro oko nádherné, tak věřte, že nejdéle si budete vy i vaši svatební hosté pamatovat to, jak jste se ve svatební den skvěle bavili.

Hraji v průměru 50 svateb za rok. Rád spolupracuji se svědky – jak při moderování her, tak u dalších svatebních aktivit. Každá svatba je originální a já Vám z té Vaší udělám nezapomenutelný zážitek.

Vozím si s sebou vlastní stůl, kvalitní ozvučení a také světelné efekty, které vyplní každé místo svatebního parketu. Veškerá konstrukce je potažena do bílých potahů, díky nim má stage zapadne kdekoli.

S každým párem se minimálně jednou osobně sejdu, abychom probrali důležité aspekty svatebního dne. Pokud jste časově vytíženi, či z daleka, spojím se s Vámi rád „online“ přes jakoukoli platformu (Google meet, Skype, …)

Pokud máte jakýkoliv dotaz, napište mi prosím níže do formuláře či na e-mailovou adresu uvedenou v kontaktu.